Bedrijf Website
Agnesdeboer.nl http://www.agnesdeboer.nl/
Apollo Reisburo www.reisburoapollo.nl
Autorijschool Jij Rijdt www.jijrijdt.nl
Autoschade K. van Oudenaren B.V. www.oudenaren.nl
Barcos www.barcos.nl
Beijaard Bouwbeg. en Vormgeving www.beijaard.nl
Bennis Uitvaart www.bennisuitvaart.nl
Berends Accounting www.berendsaccounting.nl
Bitmagic www.bitmagic.nl
Bloemboetiek Marc Bloedjes www.bloemboetiekmarcbloedjes.nl
BM-groep www.bm-groep.nl
BMS Services  
Bode Bouwprojecten www.peterbode.nl
Bouwbedrijf Jan Vet B.V. www.bouwbedrijfvet.nl
Bouwbedrijf M.J. de Nijs en Zonen B.V. www.mjdenijs.nl
Bruna Meijer VOF  
Cargill Cocoa B.V. www.cargillcocoachocolate.com
Conijn Metaalbewerking B.V. www.conijnmetaalbewerking.nl
Combi Foto Loek Weenink www.fotoweenink.nl
Dio Drogisterij Sandra  
Energie Service Noord West www.esnw.nl
Faile en Jacobs Fysiotherapie www.fysiotherapie-wormer.nl
Feenstra en van Goor Installatie www.feenstraenvangoor.nl
Floris Holding B.V. www.bouwcenterfloris.nl
G. Wit Installatiebedrijf  
Garagebedrijf Frank Mol V.o.f. www.frankmol.nl
Geijsel Kroon B.V. www.geijselkroon.nl
Henny Veenings Vakgarage www.veenings.nl
Hetteling & De Vries Schildersbedrijf www.hettelingendevries.nl
Inbev Nederland N.V. www.inbev.nl
Instacom Elektrotelematica www.instacom.nl
IT aan de Zaan www.itaandezaan.nl
Jolanda’s Verkleedkisten www.verkleedfeestjes.nl/
J. Bos Makelaar O.G. www.bosmakelaars.nl
Jansen Zn. &. Hoveniersbedrijf www.jansenhoveniers.nl
Jes Installatietechniek  
Kakes Waal B.V. www.kakeswaal.nl
Kapsalon Onze Hoofdzaak www.onzehoofdzaak.nl
Kinderdagverblijf Baloe www.kinderopvangbaloe.nl
King Wah chin. rest.  
M & O Techniek www.mo-techniek.nl
Maxcis Timmerwerken VOF www.maxcistimmerwerken.nl
MaxiFit www.maxifitwormer.nl
Natalie's Hairstyling  
Nico Piet www.nicopiet.nl
Oosterveld Accountants en Adviseurs www.oosterveld-aa.nl
Orgacom Consultancy www.orgacomconsultancy.nl
Rabobank Zaanstreek www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/zaanstreek
Roba Zaanstad B.V. www.robazaanstadbv.nl
Rocad engineering www.rocad.nl
Ron ten Broek Tapijten www.rontenbroek.nl
Scheepvaartonderneming J.A. Koot  
Schoonmaakbedrijf Willems & Zn. BV www.schoonmaakbedrijfwillems.nl
Smit Sport Trofeeen  
Somass BV www.somass.nl
SportSportief www.sportsportief.com
Marcel Stal Rijopleiding http://www.stalrijopleiding.nl/
Supportersvereniging Groen-Geel www.kvgroen-geel.nl/clubinfo.php?navpage=127
Technitrans  
Tegelzetbedrijf Danny Molenaar www.tegelzetbedrijfdannymolenaar.nl
Timmerfabriek Visser www.timmerfabriekvisser.nl
TintelTuin www.tinteltuin.nl
Univé Stellingland www.unive.nl
Volvo Svala Zaandam www.svala.nl
WEA Accountants en Adviseurs www.weanet.nl
Woninginrichting Stelling www.stellingwonen.nl
WormerWonen www.wormerwonen.nl

Jansen Hoveniers

Website

Floris Groep

Website

Coca Cola

Website

Univé

Website

Mizuno

Website

Feenstra en Van Goor

Website

Garagebedrijf Frank Mol

Website

Jacobs Fysio en Manuele therapie

Website

Ron ten Broek

Website

Bouwbedrijf Jan Vet BV

Website

Chinees Specialiteiten Restaurant King Wah

Website

Freek Hypotheek Zaandam

Website

Theuns Dakbeheer

Website

Transportbedrijf C. Koomen & Zn.

Website

Kapsalon Nico Piet

Website

Willems Schoonmaakdiensten

 

Website

Sponsorkliks

Het is voor alle GG-ers mogelijk om GRATIS te sponsoren. Ga als u iets online wilt kopen eerst via LEES MEER naar sponsokliks. Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van veel webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Thuisbezorgd. Elke aankoop levert Groen - Geel een sponsorbedrag op terwijl u zelf dezelfde prijs betaalt, het kost U dus niets extra! Doe hetzelfde als u uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. U kunt terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering geld oplevert. Zo is sponsoren nog lekker ook!

Gratis Sponsoren voor jouw sponsordoel

Website

Natalie's Hairstyling

Website

Timmerfabriek Visser

Website

Bennis Uitvaart

Website

Geijsel Hypotheken

Website

PGH Staal

Website

Smit Sport Trofeën

Website

Sollas

Website

Stelling Woninginrichting

Website

BDO

Website

Heineken 0.0

Website

Garage Henny Veenings

Garage Henny Veenings is een onafhankelijk Bovag gecertificeerd garagebedrijf met al ruim 31 jaar ervaring. Ons nieuwe pand in Wormerveer heeft een dubbele showroom vol met jonge, nette en eerlijke Bovag occasions. Wij hebben altijd zo'n 40 à 45 occasions voor u op voorraad, allen voorzien van het NAP-label. Naast een zeer moderne showroom is onze werkplaats van alle moderne technieken voorzien, onze monteurs allen volledig geschoold en opgeleid en wordt er altijd overlegd met de klant.

Website

Tins B.V.

Website

CLUB van 50

Website

Zito Teer

Website

Reddy Keukens

Website

M.J. de Nijs en Zonen B.V.

Website

Bos Makelaars

Website

Conijn Metaalbewerking B.V.

Website

Beijaard

Website

YONGLI Belting Nederland

Website

Onze Hoofdzaak

Website

IT aan de Zaan

Website

M&O techniek

Website

JAKO

Website

11teamsports Zaandam

Website

DIO Sandra

Website

JC Nieuwenhuizen BV

Website

Ronald McDonald Huis Emma Amsterdam

Website

Jansen-Wijsmuller en Beuns B.V.

Website

Vinura House of Wines

Website

Patisserie - Chocolaterie Buter

Website

Floris Keukens

Website

Jes montage

Website

Matthijs Brandenburg

Website