BedrijfWebsite
Agnesdeboer.nl http://www.agnesdeboer.nl/
Apollo Reisburo www.reisburoapollo.nl
Autorijschool Jij Rijdt www.jijrijdt.nl
Autoschade K. van Oudenaren B.V. www.oudenaren.nl
Barcos www.barcos.nl
Beijaard Bouwbeg. en Vormgeving www.beijaard.nl
Bennis Uitvaart www.bennisuitvaart.nl
Berends Accounting www.berendsaccounting.nl
Bitmagic www.bitmagic.nl
Bloemboetiek Marc Bloedjes www.bloemboetiekmarcbloedjes.nl
BM-groep www.bm-groep.nl
BMS Services  
Bode Bouwprojecten www.peterbode.nl
Bouwbedrijf Jan Vet B.V. www.bouwbedrijfvet.nl
Bouwbedrijf M.J. de Nijs en Zonen B.V. www.mjdenijs.nl
Bruna Meijer VOF  
Cargill Cocoa B.V. www.cargillcocoachocolate.com
Conijn Metaalbewerking B.V. www.conijnmetaalbewerking.nl
Combi Foto Loek Weenink www.fotoweenink.nl
Dio Drogisterij Sandra www.diodrogist.nl/Vestiging/Drogisterij-Sandra-Wormer
Energie Service Noord West www.esnw.nl
Faile en Jacobs Fysiotherapie www.fysiotherapie-wormer.nl
Feenstra en van Goor Installatie www.feenstraenvangoor.nl
Floris Holding B.V. www.bouwcenterfloris.nl
G. Wit Installatiebedrijf  
Garagebedrijf Frank Mol V.o.f. www.frankmol.nl
Geijsel Kroon B.V. www.geijselkroon.nl
Henny Veenings Vakgarage www.veenings.nl
Hetteling & De Vries Schildersbedrijf www.hettelingendevries.nl
Inbev Nederland N.V. www.inbev.nl
Instacom Elektrotelematica www.instacom.nl
Jolanda’s Verkleedkisten www.verkleedfeestjes.nl/
J. Bos Makelaar O.G. www.bosmakelaars.nl
Jansen Zn. &. Hoveniersbedrijf www.jansenhoveniers.nl
Jes Installatietechniek  
Kakes Waal B.V. www.kakeswaal.nl
Kapsalon Onze Hoofdzaak www.onzehoofdzaak.nl
Kinderdagverblijf Baloe www.kinderopvangbaloe.nl
King Wah chin. rest.  
M & O Techniek www.mo-techniek.nl
Maxcis Timmerwerken VOF www.maxcistimmerwerken.nl
MaxiFit www.maxifitwormer.nl
Natalie's Hairstyling  
Nico Piet www.nicopiet.nl
Oosterveld Accountants en Adviseurs www.oosterveld-aa.nl
Orgacom Consultancy www.orgacomconsultancy.nl
Rabobank Zaanstreek www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/zaanstreek
Roba Zaanstad B.V. www.robazaanstadbv.nl
Rocad engineering www.rocad.nl
Ron ten Broek Tapijten www.rontenbroek.nl
Scheepvaartonderneming J.A. Koot  
Schoonmaakbedrijf Willems & Zn. BV www.schoonmaakbedrijfwillems.nl
Slagerij Deken http://www.slagerijdeken.nl
Smit Sport Trofeeen  
Somass BV www.somass.nl
SportSportief www.sportsportief.com
Marcel Stal Rijopleiding http://www.stalrijopleiding.nl/
Supportersvereniging Groen-Geel www.kvgroen-geel.nl/clubinfo.php?navpage=127
Technitrans  
Tegelzetbedrijf Danny Molenaar www.tegelzetbedrijfdannymolenaar.nl
Timmerfabriek Visser www.timmerfabriekvisser.nl
TintelTuin www.tinteltuin.nl
Univé Stellingland www.unive.nl
VHC Jongens www.vhcjongensbv.nl
Volvo Svala Zaandam www.svala.nl
WEA Accountants en Adviseurs www.weanet.nl
Woninginrichting Stelling www.stellingwonen.nl
WormerWonen www.wormerwonen.nl

Garage Henny Veenings

Garage Henny Veenings is een onafhankelijk Bovag gecertificeerd garagebedrijf met al ruim 31 jaar ervaring. Ons nieuwe pand in Wormerveer heeft een dubbele showroom vol met jonge, nette en eerlijke Bovag occasions. Wij hebben altijd zo'n 40 à 45 occasions voor u op voorraad, allen voorzien van het NAP-label. Naast een zeer moderne showroom is onze werkplaats van alle moderne technieken voorzien, onze monteurs allen volledig geschoold en opgeleid en wordt er altijd overlegd met de klant.

Website

Kapsalon Nico Piet

Website

Bruna Velserbroek

Website

Intropack

Website

Ron ten Broek

Website

Vinura House of Wines

Website

Onze Hoofdzaak

Website

Jes montage

Website

Conijn Metaalbewerking B.V.

Website

Willems Schoonmaakdiensten

 

Website

NL Bubbel Voetbal

Dit is het bedrijf van oud Groen-Geler Marcel Hijnen. In 2014 begon hij met het organiseren van kleine activiteiten en nu, ruim 4 jaar later, is zijn bedrijf één van de grootste en meest ervaren Bubbel Voetbal aanbieders van NL. Naast Bubbel Voetbal kan je bij hem ook Archery Tag spelen of Lasergamen op eigen indoor/outdoor locatie. Wil jij een leuke activiteit organiseren? Neem contact op met Marcel via www.nlbubbelvoetbal.nl 

Website

Ronald McDonald Huis AMC Amsterdam

Website

Smit Sport Trofeën

Website

Geijsel Kroon

Website

Jacobs Fysio en Manuele therapie

Website

Natalie's Hairstyling

Website

BDO

Website

DIO Sandra

Website

Tins B.V.

Website

IJssalon IJskoud de Beste

Website

Zito Teer

Website

LG Webdevelopment

Website

Stelling Woninginrichting

Website

Univé

Website

Floris Groep

Website

Matthijs Brandenburg

Website

Floris Keukens

Website

Feenstra en Van Goor

Website

timmerfabriek visser

Website

Muurbeugel

Website

CLUB van 50

Website

Jansen Hoveniers

Website

M&O techniek

Website

Sensatea

Website

Reddy Keukens

Website

Slagerij Deken

Website

Chinees Specialiteiten Restaurant King Wah

Website

Freek Hypotheek Zaandam

Website

Bouwbedrijf Jan Vet BV

Website

Heartful Kidz Coaching

Website

't Wapen van Wormer

Website

Beijaard

Website

PGH Staal

Website

M.J. de Nijs en Zonen B.V.

Website

Sponsorkliks

Het is voor alle GG-ers mogelijk om GRATIS te sponsoren. Ga als u iets online wilt kopen eerst via LEES MEER naar sponsokliks. Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van veel webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue en Thuisbezorgd. Elke aankoop levert Groen - Geel een sponsorbedrag op terwijl u zelf dezelfde prijs betaalt, het kost U dus niets extra! Doe hetzelfde als u uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. U kunt terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering geld oplevert. Zo is sponsoren nog lekker ook!

Gratis Sponsoren voor jouw sponsordoel

Website

FiscalEd Belastingaviseurs

Website

Garagebedrijf Frank Mol

Website

Simpel

Website

Sollas

Website

Jansen-Wijsmuller en Beuns B.V.

Website

Patisserie - Chocolaterie Buter

Website

Bos Makelaars

Website