Door een technisch probleem zijn de rijders en de vertrektijden van de uitwedstrijden niet zichtbaar bij het opvragen van meer informatie in het wedstrijdprogramma.

In onderstaande tabel daarom alle uitwedstrijden met de ingedeelde rijders en de vertrektijden voor resterende deel van de najaarscompetitie.

 

Datum
Tijd
Thuisteam
Uitteam
Rijders
Vertrektijd
Accommodatie
Plaats
05-10-2019
09:00
ZKC '31 F1
GG/IJskoud de Beste F3
Sander, Kevin
08:15
Sportcomplex Jagersveld
ZAANDAM
05-10-2019
10:00
Purmer F1
GG/IJskoud de Beste F2
Jan, Joey
09:00
Sportpark Heemstee
PURMEREND
05-10-2019
12:45
Aurora F1
GG/IJskoud de Beste F1
Siem, Viggo
11:45
V.d.Aartsportpark
HAARLEM
05-10-2019
09:30
KVA E3
GG/IJskoud de Beste E9
Safaa, Lianne
08:15
Amstelveen
AMSTELVEEN
05-10-2019
09:30
Rapid E1
GG/IJskoud de Beste E8
Drinah, Isa
08:30
Korfbalcentrum Kleverlaan
HAARLEM
05-10-2019
11:00
KZ/Thermo4U E3
GG/IJskoud de Beste E3
Iris, Sofie
10:15
Sportpark De Koog
KOOG AAN DE ZAAN
05-10-2019
11:00
KZ/Thermo4U D3
GG/IJskoud de Beste D4
Sarah, Marjo, Lotte
10:15
Sportpark De Koog
KOOG AAN DE ZAAN
05-10-2019
10:00
DSO (A) D1
GG/IJskoud de Beste D3
Justin, Jitte, Hannah, Kalle 
09:10
Sportcomplex Oosterhout
ALKMAAR
05-10-2019
10:30
Furore C3
GG/IJskoud de Beste C3
Fee, Jiske, Kiki
09:25
de Omzoom
ASSENDELFT
05-10-2019
14:30
ZKV (Za) C1
GG/IJskoud de Beste C2
Bryan, Flor, Linus
13:15
Sportpark Hoornseveld
ZAANDAM
05-10-2019
13:15
Haarlem B1
GG/IJskoud de Beste B2
Max,Lasse,Quinty
11:20
HAARLEM
HAARLEM
05-10-2019
17:00
TOP/SolarCompleet A3
GG/IJskoud de Beste A2
Silke, Patrick, Tim
15:00
Sportcomplex TOP Sassenheim
SASSENHEIM
12-10-2019
09:15
ZKC '31 E2
GG/IJskoud de Beste E7
Yara, Kian
08:30
Sportcomplex Jagersveld
ZAANDAM
12-10-2019
10:00
VIDO E1
GG/IJskoud de Beste E6
Milo, Dycke
08:45
Gelegen voor Zuiderzeehal
WIERINGERWERF
12-10-2019
09:30
BEP E2
GG/IJskoud de Beste E5
Brydan, Co
08:40
k.v. B.E.P.
PURMEREND
12-10-2019
10:00
Furore E1
GG/IJskoud de Beste E4
Laura, Kaya
09:15
de Omzoom
ASSENDELFT
12-10-2019
09:00
Haarlem E1
GG/IJskoud de Beste E2
Rosalie, Bregje
08:00
HAARLEM
HAARLEM
12-10-2019
10:00
Roda E1
GG/IJskoud de Beste E1
Elin, Lyke
09:15
WESTZAAN
WESTZAAN
12-10-2019
12:00
Furore D1
GG/IJskoud de Beste D2
Jesse, Noa, Mees, Dean 
11:15
de Omzoom
ASSENDELFT
12-10-2019
13:00
Pernix D1
GG/IJskoud de Beste D1
Dex, Gijs, Jet, Fedde 
11:45
Merenwijk
LEIDEN
12-10-2019
11:00
Valto C1
GG/IJskoud de Beste C1
Jelmer, Tjibbe, Thijs
08:55
Sportpark De Zwet
DE LIER
12-10-2019
11:00
ZKC '31 B2
GG/IJskoud de Beste B3
Janne, Eline, Noa
09:55
Sportcomplex Jagersveld
ZAANDAM
12-10-2019
12:00
Tempo B1
GG/IJskoud de Beste B1
Fedde,Stijn,Fanny
09:55
Sportcomplex Zegersloot
ALPHEN AAN DEN RIJN
12-10-2019
14:00
Roda A1
GG/IJskoud de Beste A3
Myrthe, Wouter, Daphne
12:50
WESTZAAN
WESTZAAN
12-10-2019
13:45
Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2
GG/IJskoud de Beste A1
Danny, Raymon, Wik
11:45
Sportpark De Woerd
DRIEBERGEN-RIJSENBURG
19-10-2019
11:30
KZ/Thermo4U A2
GG/IJskoud de Beste A2
Sanne, Maaike, Josh
10:25
Sportpark De Koog
KOOG AAN DE ZAAN
26-10-2019
10:30
Fortuna/Delta Logistiek C1
GG/IJskoud de Beste C1
Ties, Carolien, Floor
08:25
Sportpark Kruithuisweg-Oost
DELFT
26-10-2019
11:45
ONDO (G) B1
GG/IJskoud de Beste B1
Anna,Bjorn,Tess
09:30
Juliana Sportpark
'S-GRAVENZANDE
26-10-2019
16:50
Fiducia A1
GG/IJskoud de Beste A1
Zane, Isabelle, Mae
14:55
Sportpark Fletiomare Oost
VLEUTEN

Rijders en vertrektijden uitwedstrijden

Door Erlinde de Ridder, 7 days ago

Door een technisch probleem zijn de rijders en de vertrektijden van de uitwedstrijden niet zichtbaar bij het opvragen van meer informatie in het wedstrijdprogramma.

In onderstaande tabel daarom alle uitwedstrijden met de ingedeelde rijders en de vertrektijden voor resterende deel van de najaarscompetitie.

 

Datum
Tijd
Thuisteam
Uitteam
Rijders
Vertrektijd
Accommodatie
Plaats
05-10-2019
09:00
ZKC '31 F1
GG/IJskoud de Beste F3
Sander, Kevin
08:15
Sportcomplex Jagersveld
ZAANDAM
05-10-2019
10:00
Purmer F1
GG/IJskoud de Beste F2
Jan, Joey
09:00
Sportpark Heemstee
PURMEREND
05-10-2019
12:45
Aurora F1
GG/IJskoud de Beste F1
Siem, Viggo
11:45
V.d.Aartsportpark
HAARLEM
05-10-2019
09:30
KVA E3
GG/IJskoud de Beste E9
Safaa, Lianne
08:15
Amstelveen
AMSTELVEEN
05-10-2019
09:30
Rapid E1
GG/IJskoud de Beste E8
Drinah, Isa
08:30
Korfbalcentrum Kleverlaan
HAARLEM
05-10-2019
11:00
KZ/Thermo4U E3
GG/IJskoud de Beste E3
Iris, Sofie
10:15
Sportpark De Koog
KOOG AAN DE ZAAN
05-10-2019
11:00
KZ/Thermo4U D3
GG/IJskoud de Beste D4
Sarah, Marjo, Lotte
10:15
Sportpark De Koog
KOOG AAN DE ZAAN
05-10-2019
10:00
DSO (A) D1
GG/IJskoud de Beste D3
Justin, Jitte, Hannah, Kalle 
09:10
Sportcomplex Oosterhout
ALKMAAR
05-10-2019
10:30
Furore C3
GG/IJskoud de Beste C3
Fee, Jiske, Kiki
09:25
de Omzoom
ASSENDELFT
05-10-2019
14:30
ZKV (Za) C1
GG/IJskoud de Beste C2
Bryan, Flor, Linus
13:15
Sportpark Hoornseveld
ZAANDAM
05-10-2019
13:15
Haarlem B1
GG/IJskoud de Beste B2
Max,Lasse,Quinty
11:20
HAARLEM
HAARLEM
05-10-2019
17:00
TOP/SolarCompleet A3
GG/IJskoud de Beste A2
Silke, Patrick, Tim
15:00
Sportcomplex TOP Sassenheim
SASSENHEIM
12-10-2019
09:15
ZKC '31 E2
GG/IJskoud de Beste E7
Yara, Kian
08:30
Sportcomplex Jagersveld
ZAANDAM
12-10-2019
10:00
VIDO E1
GG/IJskoud de Beste E6
Milo, Dycke
08:45
Gelegen voor Zuiderzeehal
WIERINGERWERF
12-10-2019
09:30
BEP E2
GG/IJskoud de Beste E5
Brydan, Co
08:40
k.v. B.E.P.
PURMEREND
12-10-2019
10:00
Furore E1
GG/IJskoud de Beste E4
Laura, Kaya
09:15
de Omzoom
ASSENDELFT
12-10-2019
09:00
Haarlem E1
GG/IJskoud de Beste E2
Rosalie, Bregje
08:00
HAARLEM
HAARLEM
12-10-2019
10:00
Roda E1
GG/IJskoud de Beste E1
Elin, Lyke
09:15
WESTZAAN
WESTZAAN
12-10-2019
12:00
Furore D1
GG/IJskoud de Beste D2
Jesse, Noa, Mees, Dean 
11:15
de Omzoom
ASSENDELFT
12-10-2019
13:00
Pernix D1
GG/IJskoud de Beste D1
Dex, Gijs, Jet, Fedde 
11:45
Merenwijk
LEIDEN
12-10-2019
11:00
Valto C1
GG/IJskoud de Beste C1
Jelmer, Tjibbe, Thijs
08:55
Sportpark De Zwet
DE LIER
12-10-2019
11:00
ZKC '31 B2
GG/IJskoud de Beste B3
Janne, Eline, Noa
09:55
Sportcomplex Jagersveld
ZAANDAM
12-10-2019
12:00
Tempo B1
GG/IJskoud de Beste B1
Fedde,Stijn,Fanny
09:55
Sportcomplex Zegersloot
ALPHEN AAN DEN RIJN
12-10-2019
14:00
Roda A1
GG/IJskoud de Beste A3
Myrthe, Wouter, Daphne
12:50
WESTZAAN
WESTZAAN
12-10-2019
13:45
Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2
GG/IJskoud de Beste A1
Danny, Raymon, Wik
11:45
Sportpark De Woerd
DRIEBERGEN-RIJSENBURG
19-10-2019
11:30
KZ/Thermo4U A2
GG/IJskoud de Beste A2
Sanne, Maaike, Josh
10:25
Sportpark De Koog
KOOG AAN DE ZAAN
26-10-2019
10:30
Fortuna/Delta Logistiek C1
GG/IJskoud de Beste C1
Ties, Carolien, Floor
08:25
Sportpark Kruithuisweg-Oost
DELFT
26-10-2019
11:45
ONDO (G) B1
GG/IJskoud de Beste B1
Anna,Bjorn,Tess
09:30
Juliana Sportpark
'S-GRAVENZANDE
26-10-2019
16:50
Fiducia A1
GG/IJskoud de Beste A1
Zane, Isabelle, Mae
14:55
Sportpark Fletiomare Oost
VLEUTEN